^
Image Alt

O Marce

Każdy z naszych produktów, opracowany przez certyfikowanego dermatologa i doktora chemii organicznej stanowi podstawowy krok do wzmocnienia mikrobiomu skóry. Twój mikrobiom jest niezbędny do obrony skóry przed szkodliwymi zewnętrznymi czynnikami stresogennymi, w tym wolnymi rodnikami, niebieskim światłem i zanieczyszczeniami, które przyspieszają widoczne oznaki starzenia i pogarszają ogólny stan zdrowia skóry.

SILNY MIKROBIOM OZNACZA ZDROWSZĄ SKÓRĘ
ORAZ MNIEJ WIDOCZNYCH I UKRYTYCH PROBLEMÓW

W swojej pracy, skupiamy się na nauce. Każdy produkt jest skrupulatnie opracowany na podstawie najnowszych badań klinicznychnaukowo sprawdzonych składnikach i technologii farmaceutycznej, aby zapewniać długotrwałe zdrowie Twojej skórze.

KIEROWNICTWO W ZAKRESIE BADAŃ I ROZWOJU

DR JENNIFER LINDER

ZAŁOŻYCIELKA

Dr Linder  certyfikowany dermatolog, chirurg wykorzystujący w swojej pracy metodę Mohsa do usuwaniu raka skóry, chemik i bioinżynier. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w dermatologii stosowanej i praktykach estetycznych oraz w badaniach klinicznych.

DR IVANA VELJKOVIC

Dyrektor ds. Naukowych

Dr Veljkovic chemik organiczny i lider w branży badań nad nowoczesną kosmetologią oraz rozwojem produktów. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w dziedzinie zdrowia skóry przypisuje się jej opracowanie ponad 100 profesjonalnych produktów do pielęgnacji cery.

SYNERGIA DZIAŁANIA  

Długotrwałe zdrowie skóry zaczyna się w gabinecie kosmetologicznym, dlatego współpracujemy ze specjalistami z dziedziny estetyki na całym świecie, dostarczając im nowej generacji peelingi chemiczne i profesjonalne zabiegi oraz edukację na najwyższym poziomie, ukierunkowaną na zwalczanie pierwotnej przyczyny starzenia.

SPECJALISTA W ZAKRESIE KOSMETOLOGII

Specjaliści od kosmetologii najlepiej wiedzą, jak funkcjonuje skóra, co powoduje określone problemy i jak je rozwiązywać. Twój kosmetolog indywidualnie dostosuje profesjonalne zabiegi, aby zapewnić Ci długotrwałe efekty wykraczające poza te, które możesz osiągnąć samemu w domu.

CELOWANA PIELĘGNACJA DOMOWA

Nasze produkty działają selektywnie na proces starzenia komórek, przywracają zdrowe procesy metaboliczne oraz optymalizują funkcje komórkowe skóry. Skutecznie spowalniają i odwracają procesy starzenia zachodzące w skórze.

NASZA FILOZOFIA

OPRACOWANE PRZEZ DERMATOLOGA

DŁUGOTRWAŁE ZDROWIE SKÓRY

FORMUŁY OPARTE NA NAUCE

ŚWIATOWE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

NAUKOWO SPRAWDZONE SKŁADNIKI

TECHNOLOGIE KLASY FARMACEUTYCZNEJ

PRODUKCJA W USA W ZAKŁADACH REGULOWANYCH PRZEZ FDA

POTWIERDZONE BADANIAMI KLINICZNYMI

NIETOKSYCZNE

BRAK TESTÓW NA ZWIERZĘTACH

NIE ZAWIERA SKŁADNIKÓW POCHODZENIA ZWIERZĘCEGO

MINIMALISTYCZNE OPAKOWANIA

BIO-ESTHETIC Sp. z o.o.
ul. Rolna 118, 05-830 Kajetany
tel: +48 22 729 85 82
linderhealth@bio-estetic.pl